אתר מאובטח


אבטחת תהליך הרכישה באתר עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. על-מנת להגן על פרטי כרטיס האשראי ולהבטיח שמירה על חסיון נתוני הלקוח, נעשה שימוש בטכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

האתר מוגן בתקן PCI DSS המבטיח כי בשום שלב לא נשמרים פרטי הכרטיס על-גבי מאגר המידע באתר, אלא אך ורק בבסיס הנתונים המאובטח של חברות האשראי.
כמו-כן, מוצפן כל המידע המוזן באתר בפרוטוקול האבטחה המתקדם SSL קודם שליחתו למערכת.

כל זאת ועוד בכדי להבטיח קניה בטוחה ונטולת חששות.תו אמון הציבור


אנו שמחים להודיע על מחויבותנו לאמון הציבור, מוסד ללא כוונות רווח הפועל למען קידום הגינות בעסקים. אמון הציבור מסייע בגיבוש אמות מידה להתנהלות ראויה בענפי המשק השונים, בסיוע אישי ציבור וצוות מומחי צרכנות.

על-מנת להשתייך לנבחרת העסקים ההגונים של אמון הציבור עברנו סדרה מקיפה של בדיקות בהן נבדקו כלל הממשקים הצרכניים של העסק והשקיפות אל מול הלקוח.

כחלק ממחויבותנו לארגון הטמענו את כללי אמון הציבור, תוך מעבר לפעילות בפיקוחו ובהשגחתו המלאה.

הגנת פרטיות


בהתאם לחוק הגנת הפרטיות (תשמ"א 1981), מתחייבת 'שיק' לשמירה על סודיות ופרטיות לקוחותיה בכל האמצעים העומדים לרשותה.
לעולם לא יועברו פרטים אישיים לצד שלישי, למעט העברת פרטי העסקה לחברת האשראי לביצוע החיוב, וכתובת/מס' טלפון אל חברת המשלוחים לצורך אספקת המוצר.
הודעות פרסומיות תשלחנה אך ורק בתנאי שניתנה לכך הסכמה מפורשת מאת הלקוח בעת הרישום למועדון הלקוחות באתר. כל חבר מועדון רשאי להסיר עצמו מרשימת התפוצה בכל עת שיחפוץ בכך ע"י ממשק ניהול החשבון באתר או הודעה למפעילת האתר - לפי נוחיותו.