אתר מאובטח


אבטחת תהליך הרכישה באתר עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. על-מנת להגן על פרטי כרטיס האשראי ולהבטיח שמירה על חסיון נתוני הלקוח, נעשה שימוש בטכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

האתר מוגן בתקן PCI DSS המבטיח כי בשום שלב לא נשמרים פרטי הכרטיס על-גבי מאגר המידע באתר, אלא אך ורק בבסיס הנתונים המאובטח של חברות האשראי.
כמו-כן, מוצפן כל המידע המוזן באתר בפרוטוקול האבטחה המתקדם SSL קודם שליחתו למערכת.

כל זאת ועוד בכדי להבטיח קניה בטוחה ונטולת חששות.תו אמון הציבור


אנו שמחים להודיע על מחויבותנו לאמון הציבור, מוסד ללא כוונות רווח הפועל למען קידום הגינות בעסקים. אמון הציבור מסייע בגיבוש אמות מידה להתנהלות ראויה בענפי המשק השונים, בסיוע אישי ציבור וצוות מומחי צרכנות.

על-מנת להשתייך לנבחרת העסקים ההגונים של אמון הציבור עברנו סדרה מקיפה של בדיקות בהן נבדקו כלל הממשקים הצרכניים של העסק והשקיפות אל מול הלקוח.

כחלק ממחויבותנו לארגון הטמענו את כללי אמון הציבור, תוך מעבר לפעילות בפיקוחו ובהשגחתו המלאה.

אודות


שיק מספקת חווית קניה ייחודית ומקוונת לקהל חובבי האופנה והיופי בישראל. החנות מתמחה ביבוא מיוחד של מותגי יוקרה אקסקלוסיביים, במחירים אטרקטיביים ובהתאם למגמות העולמיות.

יחס אישי ושרות ללא פשרות משמשים כבסיס לתפיסתנו העסקית. הקשר ההדוק עם לקוחותנו רק מתחיל עם גמר תהליך המכירה, ומתבטא בין היתר בעדכונים שוטפים אודות סטטוס ההזמנה, שליחת דוגמיות לחברי מועדון ועריכת סקרים שוטפים לבדיקת שביעות רצון מלאה.

עשרות אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנים לבטא את עצמם במותגים היחודיים והעכשוויים ביותר בעולמות הטיפוח והאופנה. נשמח לשרת גם אתכם.